قوانین و مقرارت استفاده از سیستم مدیریت هوشمند پروژه

مدیریت هوشمند پروژه طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران ازجمله قانون جرائم رایانه‌ای و قانون تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند. دسترسى و استفاده کاربر از وبسایت، مشروط به رعایت قوانین فوق‌ و ضوابط و شرایط زیر مى‌باشد. شما با ورود به وبسایت، بدون هیچ‌گونه محدودیت و شرطى، قرارداد را پذیرفته و در صورت عدم موافقت با آن، لازم است بلافاصله استفاده از این سایت را متوقف نمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت مدیریت هوشمند پروژه به‌منظور استفاده از خدمات ارائه‌شده توسط مدیریت هوشمند پروژه ، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن قرارداد و همچنین سیاست‌های حفظ حریم شخصی مدیریت هوشمند پروژه است.

هرگونه به روز رسانی و ایجاد تغییرات در این قوانین و شرایط توسط ایمیل به کاربران اطلاع داده خواهد شد.

عدم رعایت هر یک از این قوانین ممکن است منجر به حذف حساب کاربری شما شود.

قوانین حساب کاربری

مسئولیت حفاظت از نام کاربری و کلمه عبور شما به عهده خودتان است. شما سایت را از هرگونه خسارت یا آسیب برخاسته از عدم پیروی شما از این قانون امنیتی مبرا دانسته و تمامی مسئولیت را شخصا به عهده می‌گیرید.
شما مسئولیت تمامی محتوای ایجاد شده و فعالیت‌های انجام شده در پروژه‌هایی که ساخته‌اید را به عهده می‌گیرید (حتی وقتی که ایجاد محتوا یا فعالیت توسط شخص دیگری که عضو پروژه شما است انجام شده باشد).
شما اجازه استفاده از سرویس را برای مقاصد غیرقانونی یا مقاصدی که قانون‌های محلی شما را نقض می‌کنند ندارید.
شما موظف هستید در حین ثبت نام برای استفاده از سرویس یک آدرس ایمیل صحیح و هر اطلاعات دیگری که از شما درخواست می‌شود را ارائه کنید.
هر حساب کاربری باید فقط توسط یک شخص استفاده شود و استفاده از یک حساب کاری توسط چندین شخص مجاز نیست.

شما می‌توانید هر کسی را که می‌خواهید به پروژه‌های خود دعوت کنید و آن‌ اشخاص حساب کاربری مخصوص خود را خواهند داشت.
شما باید یک انسان بوده و بالای ۱۲ سال سن داشته باشید. حساب‌های کاربری ایجاد شده توسط «بات»ها یا هرگونه روش خودکارسازی دیگر مجاز نیستند.

خدمات

برخی از خدمات مدیریت هوشمند پروژه به‌صورت رایگان و برخی در ازای مبلغی متناسب با خدمات، ارائه می شود. مدیریت هوشمند پروژه حق توقف یا محدود کردن خدمات خود و یا ممنوع کردن کاربران از دریافت خدمات را بدون نیاز به اعلام قبلی کتبی در زمانی که کاربر از قوانین جمهوری اسلامی ایران تبعیت نکند، داراست. مدیریت هوشمند پروژه حق دریافت مابه ازای خدمات ارائه‌شده را دارد. کلیه سفارش‌ها از طریق وبسایت مدیریت هوشمند پروژه منوط به پذیرش مدیریت هوشمند پروژه می‌باشد. درصورتی‌ که از حساب بانکی کاربر بابت ارائه خدمات مبلغی کسر شده باشد، پس از عدم پذیرش سفارش کاربر از سوی مدیریت هوشمند پروژه، مبلغ مزبور به‌حساب او بازگردانده خواهد شد. مدیریت هوشمند پروژه حق دارد تا قبل از پذیرفتن سفارش کاربر، وی را ملزم به تائید اطلاعات خود نماید.

حقوق معنوی و مالکیت محتوا

با توجه به این قرارداد میان مدیریت هوشمند پروژه و کاربر، مدیریت هوشمند پروژه حق استفاده غیر انحصاری، قابل‌فسخ و غیرقابل‌انتقال از پلتفرم مدیریت هوشمند پروژه را به کاربر اعطا می‌کند. کلیه حقوق، مالکیت و منافع پلتفرم مدیریت هوشمند پروژه به‌استثنای محتوای کاربر، در مالکیت انحصاری مدیریت هوشمند پروژه و اشخاصی است که مدیریت هوشمند پروژه به آنها مجوز بهره‌برداری از پلتفرم را اعطا کرده است.

تمامی اطلاعات ایجاد شده در سرویس باید مطابق با قوانین حقوق معنوی ایران باشند.
ما هیچ‌گونه ادعایی در مورد مالکیت معنوی محتوای ایجاد شده توسط شما در سیستم نداریم. مالکیت معنوی تمامی اطلاعات ایجاد شده و فایل‌های آپلود شده روی سیستم متعلق به شما خواهد ماند.
شرکت بر محتوای ایجاد شده روی سرویس نظارت مستقیم ندارد، ولی حق (و نه تعهد) این‌ که با توجه به قوانین جمهوری اسلامی اطلاعاتی که از قانون پیروی نمی‌کنند را که در سرویس موجود است حذف یا رد کند برای مدیریت هوشمند پروژه محفوظ است.
تمامی طراحی و ظاهر سرویس تحت مالکیت معنوی مدیریت هوشمند پروژه بوده و تمامی حقوق آن برای مدیریت هوشمند پروژه محفوظ است. شما بدون اجازه‌نامه کتبی مجاز به تکثیر، کپی‌کردن یا استفاده مجدد از هیچ قسمتی از کد HTML، CSS، JavaScript و یا المان‌های بصری مدیریت هوشمند پروژه نیستید.
کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از مطالب و اطلاعات موجود در وبسایت بلاگ مدیریت هوشمند پروژه با مقاصد شخصی و با حفظ نام مدیریت هوشمند پروژه هستند. کاربران حق استفاده از علامت تجاری و نام تجاری مدیریت هوشمند پروژه را تحت هیچ شرایطی ندارند مگر با اجازه مستقیم از مدیریت هوشمند پروژه.
شرایط عمومی

شما ریسک استفاده از سرویس را به عهده می‌گیرید. سرویس «به صورتی که هست» و «به صورت موجود» ارائه می‌شود.
پشتیبانی فنی با توجه به بسته خریداری شده توسط کاربر (ایمیل، تلفن و اسکایپ) انجام می‌شود.
شما درک می‌کنید و می‌پذیرید که مدیریت هوشمند پروژه از فروشنده‌ها و ارائه‌دهندگان دیگر برای میزبانی، فراهم آوردن سخت‌افزار، نرم‌افزار، شبکه، محل ذخیره‌سازی و دیگر تکنولوژی‌ها مرتبط و الزامی برای اجرای سرویس استفاده می‌کند.
شما نباید سرویس را تغییر دهید یا هک کنید.
شما نباید سایت دیگری را به گونه‌ای تغییر دهید که به طور غیر واقعی القا کند که با سرویس مدیریت هوشمند پروژه ارتباط دارد.
شما قبول می‌کنید که هیچ بخشی از سرویس سوء استفاده نکرده و آن را بدون اجازه‌نامه کتبی از مدیریت هوشمند پروژه کپی و همانند سازی نکنید و نفروشید.
ما می‌توانیم، ولی موظف نیستیم، محتوا یا حساب‌های کاربری را که به صلاحدید خود غیرقانونی هستند یا حقوق معنوی اشخاص ثالث یا اینکه شرایط و قوانین استفاده از سرویس را نقض می‌کنند، حذف کنیم.
سوء استفاده زبانی، فیزیکی، نوشتاری یا به هر نوع دیگر، از جمله اما نه محدود به بدکلامی، تهدید زبانی یا نوشتاری و آزار جسمی به هر کاربر سرویس، کارمند یا خدمت‌گذار سرویس مدیریت هوشمند پروژه بلافاصله منجر به حذف حساب کاربری شخص خواهد شد.
شما درک می‌کنید که پردازش تکنیکال و انتقال داخل سرویس، از جمله محتوای شما، ممکن است به طور رمزگذاری نشده انجام شده و مستلزم (الف) انتقال اطلاعات بین شبکه‌های مختلف و (ب) تغییرات جهت مطابقت با نیاز‌های تکنیکال تماس با این شبکه‌ها یا دستگاه‌ها باشد.
مدیریت هوشمند پروژه تمام تلاش خود را می‌نماید که: 

(الف) سرویس نیازهای خاص شما را براورده می‌کند

(ب) سرویس بی‌وقفه، به‌موقع، ایمن یا بدون خطا کار کند

(ج) نتایجی که با استفاده از سرویس به دست می‌آیند دقیق و قابل اتکا باشند

(د) کیفیت هر محصول، سرویس، اطلاعات یا دیگر خدمات و کالاهایی که از طریق سرویس به خریداری شده یا به دست آمده‌اند در سطح انتظارات شما باشد 

(هـ) هرگونه خطایی در سرویس تصحیح شود.
شما صریحا درک و قبول می‌کنید که مدیریت هوشمند پروژه در مورد هیچ‌گونه ضرر مستقیم، غیرمستقیم، تصادفی، خاص، متعاقبی و یا نمونه‌ای، از جمله اما نه محدود به ضررهای ناشی از از دست دادن سود، از دست دادن حسن نیت، از دست دادن محتوا، عدم استفاده یا هر ضرر نامشهود دیگر که ناشی از (الف) استفاده یا عدم امکان استفاده از سرویس، (ب) دسترسی یا تغییر غیر مجاز داده‌ها یا اطلاعات منتقل شده، (ج) اظهارات و یا فعالیت‌های اشخاص ثالث در سرویس و (د) هر موضوع دیگر مرتبط با سرویس، مسئولیتی ندارد.
عدم توانایی مدیریت هوشمند پروژه در زمینه اجرا یا اعمال هر کدام از حقوق مدیریت هوشمند پروژه یا بند این قوانین استفاده از سرویس به معنی چشم‌پوشی مدیریت هوشمند پروژه از آن حق یا بند نیست. شرایط و قوانین استفاده از سرویس به منزله یک توافقنامه کامل بین شما و مدیریت هوشمند پروژه بوده و تمامیت آن بر استفاده شما از سرویس حاکم است، و هرگونه توافقنامه قبلی بین شما و مدیریت هوشمند پروژه (از جمله اما نه محدود به تمام نسخه‌های قبلی شرایط و قوانین استفاده از سرویس مدیریت هوشمند پروژه) را لغو می‌کند.
هرگونه قابلیت جدید، به روز رسانی، یا بهینه‌سازی که سرویس فعلی را تغییر دهد، از جمله اما نه محدود به انتشار ابزارها و منابع جدید، تحت همین شرایط استفاده از سرویس خواهد بود.
ادامه استفاده شما از سرویس پس از اینگونه تغییرات به معنی موافقت شما با این تغییرات است.